choose your plan and e-mail me

aliza.strock@gmail.com to chat about your needs and book your service:

vegan burrito bowl

PLAN 1

PLAN 1 includes:

1 meal per day of choice + 1L of fresh juice, 1 snack & 1 dessert

All meals are prepared by me in your home kitchen.

Rates are calculated based on ONE person.

Price below is in AUSTRALIAN DOLLARS and includes food cost + labour.

Kangen water 3L add on: $5 (cost of storage jar) - keep jar to reuse for next order!

$100 per day

DSC00926.JPG

PLAN 2

PLAN 2 includes:

2 meals per day of choice + 2L of fresh juice, 2 snacks & 2 desserts

All meals are prepared by me in your home kitchen.

Rates are calculated based on ONE person.

Price below is in AUSTRALIAN DOLLARS and includes food cost + labour.

Kangen water 3L add on: $5 (cost of storage jar) - keep jar to reuse for next order!

$225 per day

vegan mac n cheese

PLAN 3

PLAN 3 includes:

3 meals per day + 3L of fresh juice, 3 snacks & 3 desserts

All meals are prepared by me in your home kitchen.

Rates are calculated based on ONE person.

Price below is in AUSTRALIAN DOLLARS and includes food cost + labour.

Kangen water 3L add on: $5 (cost of storage jar) - keep jar to reuse for next order!

$350 per day