choose from one of the following plans that best suits your needs:

PLAN 1

includes personalized meal plan, grocery cost, snacks & desserts

1 meal per day for 3, 4 or 5 days

All meals are prepared by me in your own kitchen using your resources (i.e. spices, oils), tools (knives, pans), and appliances.

Rates are calculated based on ONE PERSON.

Additional adult: $25/day

Additional child under 12: $10/day

Family discount for 4 or more people is available for 15% off per week. Pricing is in Australian dollars.

$155, $175, $195

PLAN 2

includes personalized meal plan, grocery cost, snacks & desserts

2 meals per day for 3, 4, or 5 days

All meals are prepared by me in your own kitchen using your resources (i.e. spices, oils, tools (knives, pans), and appliances.

Rates are calculated based on ONE PERSON.

Additional adult: $25/day

Additional child under 12: $10/day

Family discount for 4 or more people is available for 15% off per week. Pricing is in Australian dollars.

$200, $225, $250

PLAN 3

includes personalized meal plan, grocery cost, snacks & desserts

3 meals per day for 3, 4 or 5 days

All meals are prepared by me in your own kitchen using your resources (i.e. spices, oils), tools (knives, pans), and appliances.

Rates are calculated based on ONE person.

Additional adult: $25/day

Additional child under 12: $10/day

Family discount for 4 or more people is available for 15% off per week. Pricing is in Australian dollars.

$275, $300, $325

shaktifresh eats

photography/video: Grace Goodearl Photography

video edit: Jacob Strock

© 2023 by Michael Bolano. Proudly created with Wix.com